START WITH WHO!

WHO YOU ARE?


Většina lidí má problém jasně a konkrétně odpovědět.


Velmi se mi líbí teorie START WITH WHY! - SIMON SINEK


Ale nejen v českém prostředí si celá řada lidí například na otázku WHY/PROČ dělají práci, kterou dělají, odpoví “Protože potřebuji peníze! ... Protože jsem to vystudoval! ....” a jsou ochotni nebo událostmi nuceni na základě podobných odpovědí zcela zapomenout nebo rezignovat na otázku WHO/KDO jsou? ... nebo kým chtěli a do budoucna chtějí být.....

Z toho pramení řada problémů, at už v rovině psychiky, soužití s ostatními, ale i ve výkonu v práci a dnes tolik rozšířeném BURN OUT/vyhoření.

Odvaha a skutečné sebevědomí je často potřeba i pro stejně tak důležitou odpověď na otázku WHO/KDO určuje Váš život?

Odpovědí může několik:

  • “JÁ”

  • partner

  • očekávání a životní styl okolí

  • vzorce chování převážné od rodičů

  • ambice a touhy mého dřívějšího “JÁ”

  • vzorce myšlení a návyky, kterých jsem se už dávno chtěl zbavitMám rád, když se i na vážná témata umíme podívat s nadhledem a humorem:


Rozhodl jsem se využít svých zkušeností od roku 1999 a znalostí z oblasti lidské psychiky, rozvoje osobnosti včetně mentálního tréninku www.Kastner-Reference.cz a aktivně pomáhat lidem odpovědět na základní, ale často nelehkou otázku WHO YOU ARE?

... a především, WHO/KDO chcete být do budoucna?Pokud zažíváte období, kdy cítíte potřebu, musíte nebo chcete udělat důležitá rozhodnutí související s odpovědí na otázku Who You Are?/Kdo jste?

... překonejte obavy, předsudky či nedůvěru a zkuste tento proces projít s průvodcem.

Budu Vám oponentem, inspirací a podporou.


Začít s otázkou WHO/KDO jsem a do budoucna chci být, není tak lehké, jak se může zdát


Konzultace probíhají formou individuálních online rozhovorů v délce 60 minut.


Kontakt


4 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Síla rozhodnutí a koncentrace

Umění se rozhodnout, neztratit vnitřní jistotu a koncentraci patří k dovednostem, které předurčují danou osobnost k výkonnosti a tím i úspěchům ve vybrané činnosti. Většina lidí naopak bojuje s pravým